E 25° 09' 34.33"

НОВИНИ

„Вихър-1965” победи ФК „Мадан” в поредния кръг на областното първенство
[13 Октомври 2009]

На 10.10.2009 г., на „Градски стадион” в Златоград, се изигра срещата от ІV кръг на областното първенство, между отборите на „Вихър-1965” и ФК „Мадан”. След трудно първо полувреме, в което отборът от Мадан имаше две-три опасни положение за гол, които вратарят на домакините – Мирослав Димитров спаси, все пак „Вихър-1965” заслужено стигна до успеха през втората част. Въпреки, че ФК „Мадан” определено бяха по-опитния отбор, златоградчани се противопоставиха много добре и стигнаха до победа с 2:0. И двата гола паднаха, във вратата на гостите, през второто полувреме. Първо след отлично центриране на Жулиен Гогаджов от непряк свободен удар, защитник на гостите си отбеляза автогол, а след това Альоша Илийков, се пребори много добре за една топка в наказателното поле и отбеляза втория решаващ гол.
Това е трета поредна домакинска победа за момчетата на треньора Фердо Илийков, които ще гостуват на „Смолян 2000” в следващия кръг, който ще се проведе на 18.10.2009 (неделя) от 15.00 часа.
Радващ беше факта, че за пореден път на стадиона в Златоград се събраха много хора, които подкрепиха отбора.

Новината е посетена: 1988 пъти